Ürün Kategorileri
 
 
Hızlı Mesaj Formu
Adınız :
Mail :
Telefon :
Mesaj :
 
 
Müşteri Hizmetleri
 
Son Haberler
 
 
Haftanın Anketi
 
 
HALI YIKAMA FABRİKANIZI KURUYORUZ...

 DÜŞÜK YATIRIMLARLA BÜYÜK KAZANÇLAR SAĞLAYABİLİRSİNİZ........


Tarihi ilk medeniyetlere kadar uzanan halı ve kilim, toplumumuzun da vazgeçilmez ev dekorasyon ve malzemelerindendir. Halının bu denli geniş sahada kullanılması,beraberinde temizliği ve bakımı ile ilgili yeniliklere gebe kalmıştır.

Çevresel kirlilik, hava kirliliği ve en önemlisi insanlar aracılığıyla oluşan kötü bakteriler, maytlar, mikroplar temizliğin ve bakımın gereksinimini artırmıştır. Unutmamak gerekir ki, halılar ve kilimler yaşamsal alanımız olan evlerimizde daha da yoğunlukla kullanılmaktadır.

Pazarda bu denli eksikliği hissedilen halı - koltuk yıkama fabrikaları,hizmet sektöründe yerini hızlı bir şekilde almaya başlamıştır. Yatırım maliyetine göre, getirisi yüksek olan bu sektörde sizde yerinizi alabilirsiniz. Firmamız,makine tedarikinin haricinde halı yıkama kuracak girişimcilerle her türlü bilgi ve birikimini paylaşarak kısa sürede iyi yerlere gelmesi sağlanmaktadır. 

Bu nedenle, ETS Teknik Makine olarak,halı ve koltuk yıkama makinalarımızı toplu bir paket haline getirdik. Bu paket sayesinde halı ve koltuk yıkama sektöründe eksiksiz hizmet verebilecek duruma geleceksiniz.

Size özel çözümler için bizimle irtibata geçiniz...

 
Eklenme Tarihi : 07/12/12 14:14:43   -   Görüntülenme : 3818
 

Haberler Ana Sayfasına Git