Asenkron Motorlu
Süpürgeler

2.2Kwgüç ile endüstriyel tozların hızlı ve verimli temizliği.

3 Kwgüç ile endüstriyel tozların hızlı ve verimli vakumlanması, tozsuzlaştırma

4Kw güç ile endüstriyel toz ve atıkların hızlı ve verimli temizliği, tozsulaştırma

5.5Kw ile sanayi atıklarının vakumlanmasında ve tozsulaştırma için güçlü performans

7.5Kw güç ile ağır endüstriyel atıkların temizlenmesi ve tozsuzlaştırma için alternatifsiz çözüm

11Kw güç ile ağır sanayi atıklarının temizliğinde, tozsuzlaştırma için alternatifsiz en verimli çözüm.

15Kw güç ile ağır sanayi atıklarının vakumlanmasında alternatifsiz en verimli çözüm.

Kompakt Asenkron Motorlu
Süpürgeler

2.2 Kw, asenkron motorlu, ıslak-kuru, endüstriyel vakum makinesi

3Kw, asenkron motorlu, ıslak-kuru, endüstriyel vakum makinesi

4Kw, asenkron motorlu, ıslak-kuru, endüstriyel vakum makinesi

5.5Kw, asenkron motorlu, ıslak-kuru, endüstriyel vakum makinesi

Endüstriyel Vakum Makinesi

 

Asenkron Motorlu sanayi tipi elektrik süpürgeleri, endüstriyel üretim alanlarında üretim ile birlikte oluşan sanayi atıklarının temizlenmesinde kullanılan verimli ve etkili bir temizlik makinesidir.

Asenkron motorlu endüstriyel süpürgeler, 24 saat kesintisiz çalışmaya elverişli olması ve yüksek vakum gücü ile sürekli temizlik gerektiren üretim alanlarında daha çok tercih edilmektedir.

Trifaze endüstriyel vakum makinelerimiz, yıldız filtre sistemi ile en ince tozlara kadar yüksek performansla vakum yapar. Sanayi tip süpürgelerimiz ile mobilya talaşı, mobilya tozu, toz boya, metal tozu, metal parçaları, metal talaşlar, alçı tozu, un tozu, ilaç kimya atıkları, ağır sanayi atıkları, atık yağlar, çimento v.b tozları ve atıkları temizleyebilirsiniz.

Demir çelik ve metal işletmeleri, tekstil, gıda, boya, ilaç, seramik, otomotiv, mobilya v.b. her türlü üretim alanlarında bu makineye ihtiyaç duyulmaktadır.

Endüstriyel toz ve atıkların hızlı ve verimli temizliği ile üretim alanlarında tozsuzlaştırma sağlanarak, hem çalışanlar için sağlıklı çalışma alanları oluşturulur hem de üretilen ürünler daha temiz ve kaliteli olmaktadır.

Sanayi tip endüstriyel süpürgelerimizin vakum güçleri temizlenecek alanın niteliğine göre 2200 watt’dan başlar 15.000 watt’a kadar çıkmaktadır.

Makinede, motorunu koruyan, tozun gelmesini engelleyen geniş yüzeye sahip endüstriyel siklon filtre kullanılır. Temizlik işlemi bitince manuel olarak silkelenerek temizlenir. Bu şekilde özel filtre korunarak daha uzun süreli kullanımı sağlanır. Trifaze modellerimizde toz torbası yoktur. Geniş kazanlarına toz ve atıklar çekilmektedir. Boşaltılacağı zaman kolaylıkla yerinden çıkarılarak çöpe boşaltılabilmektedir.

Makinelerimizde normal sanayi tip süpürge aparatlarına ek olarak, daha geniş çapta hortum ve boru bulunmaktadır. İhtiyaca göre aparat değişikliği yapılabilmektedir.

Sert zemin aparatı, kenar köşe aparatı, zeminden su çekme aparatı, endüstriyel borular, endüstriyel hortumlar makine ile birlikte verilmektedir.

 

Kompakt Endüstriyel Vakum Makinesi

 

Yüksek vakum makinalarındaki kompakt seriler, kömürlü motorun günlük 3-5 saat çalışma süresinden kaynaklanan kısıtlamayı kaldırmak için tasarlanmış asenkron motorlu süpürgelerdir.

Tekstil fabrikalarında, deri, ilaç , metal ve ağaç işleme sektörlerinde ,gıda fabrikalarında, dökümhanelerde, boyahanelerde kullanılmaktadır. AS Kompakt serisi süpürgeler, oto kuaför ve oto yıkamacılar için de ideal tasarımlı profesyonel elektrikli süpürgelerdir. Uzun saatler yoğun kullanıma dayanıklı olarak üretilmektedirler. Asenkron motor teknolojisi ile size 24 saat kesintisiz çalışma olanağı verir.

Ürünlerimiz içindeki kompakt modellerde sanayi tip toz torbası ve filtresi kullanılmaktadır. Kompakt modellerin kazan kapasitesi, standart trifaze süpürgelere göre daha küçüktür.


Sanayi tip süpürge aparatlarında her türlü zemine uygun aparat seçenekleri mevcuttur.

Makinelerimizde normal sanayi tip süpürge aparatlarına ek olarak, daha geniş çapta hortum ve boru bulunmaktadır. İhtiyaca göre aparat değişikliği yapılabilmektedir.

Sert zemin aparatı, kenar köşe aparatı, zeminden su çekme aparatı, endüstriyel borular, endüstriyel hortumlar makine ile birlikte verilmektedir.

Fabrikamız, sanayi tip süpürge yedek parçalarına 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermektedir.

İhtiyacınız olan endüstriyel süpürgeler için ürünlerimizi inceleyiniz…