ÜRÜNLER

Endüstriyel halı yıkama işinde, işçilik ve sarf malzeme giderlerinizi en aza indiren, halılarda daha etkili temizlik sağlayan son teknoloji ürünler..

Yıkanan halıları %95 oranında kurutan sıkma performansı ile endüstriyel halı yıkama işinizde en önemli üründür… Modellerimiz, tekerlekli veya amortisör ayaklı olarak çeşitlenmiştir.

Halı toz alma makinemiz, yıkama maliyetini düşürmek, temizlik kalitesini artırmak gibi özellikleriyle halı yıkama fabrikalarının en önemli makinelerinden biri olarak sektördeki yerini almıştır.

Halı Kurutma Makinesi, nem alma özelliği ilehalıyı kurutmak için güneş ışınlarına maruz kalmadan hijyenik şekilde kurutma imkanı sunar.Nem alma makinesi ile yapmış olunan halı kurutma odalarında çok temiz kısa sürede ve hijyenik bir kurutma sağlanır.

Halılar yıkanmadan önce veya yıkandıktan sonra halının içindeki havı çekip alabilecek olan makine, ayrıca halının tüylerini tarayarak yumuşatmaktadır.

Manuel halı yıkama, zemin yıkama ve cilalama işinde kullanılan makinelerdir. Pratik kullanımı ile size zaman kazandırır…