İnsan Kaynakları
Politikamız

Firmamızda, şirket hedeflerimize ulaşabilmek için büyüyen rekabet koşullarında, sürekli gelişimi sağlamak amacıyla yüksek performanslı takım arkadaşlarına gereksinim duymaktayız.

Yüksek motivasyonlu ve iyi eğitilmiş Takım Arkadaşlarımız, şirket hedeflerimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında büyük rol oynamaktadır. Bu nedenle onların eğitimi, refahı ve güvencesine son derece önem vermekteyiz.

İşe alım ve gelişim sürecinde gerçekleştirilen uyum eğitimleri, mesleki eğitimler ve kişisel gelişim eğitimleri ile yüksek performanslı bir çalışan kültürü oluşturarak üzerimize düşen insan kaynakları yönetimini gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Hedefimiz, Çalışanlarımıza yüksek standartlarda gelişim ve eğitim olanakları sunabilmek ve onların şirketin başarısına, etkinliklerini sürekli kılmalarına ve arttırmalarına önemli katkı sağlamaktır.

Açık Pozisyonlar

Yüksek motivasyonlu ve iyi eğitilmiş çalışanlarımız şirket hedeflerimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında büyük rol oynamaktadır. Bu nedenle çalışanlarımızın eğitimi, refahı ve güvencesine son derece önem vermekteyiz.

Satış / Pazarlama

1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Başvurularınızı [email protected] adresine yapabilirsiniz.