Sanayi Tipi Islak Kuru 
Süpürgeler

Tek motorlu , çelik kazanlı,40lt, ıslak kuru elektrik süpürgesi

Tek motorlu , çelik kazanlı, 50lt, ıslak kuru elektrik süpürgesi

İki motorlu , çelik kazanlı, 60lt, ıslak kuru elektrik süpürgesi

Üç motorlu , çelik kazanlı, 75lt, ıslak kuru elektrik süpürgesi

Sanayi Tipi Islak-Kuru Süpürgeler

Sanayi tipi elektrik süpürgeleri, endüstriyel alanların temizliğinde kullanılan güçlü vakum etkisine sahip verimli ve dayanıklı ürünlerdir. Islak kuru süpürge; adından da anlaşılacağı üzere sıvı atık ve katı atık/tozların toplanması amacıyla kullanılan profesyonel elektrik süpürgesidir.

Endüstriyel sistem içindeki fabrikalar, depolar, atölyeler, otomobil servisleri, hastaneler, oteller, mağazalar, okullar v.b alanlarda ihtiyaç duyulan temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için kullanılırlar. Endüstriyel temizlik işlerinde, öncelikle çalışanların, müşterilerin sağlığını korumayı hedefleyerek, her alanda, makine, malzeme, teçhizatlar ve iç/dış mekanları hijyenik ve kaliteli bir şekilde temizleyerek tozsuz ortamlar oluşturulması amaçlanır.

Örneğin; endüstriyel tekstil tozu ve parçacıkları, küçük metal parçacıklar gibi üretim alanlarında ihtiyaç duyulan temizlik işlerinde bu ürünler kullanılmaktadır.

Sanayi tipi süpürge modelleri, ebatlar, vakum gücü, kullanılan malzeme gibi teknik özelliklere göre farklılaşır. Vakum gücü min. 1200 watt’dan başlar. Kullanılacak alandaki ihtiyaca göre 2400 watt veya 3600 watt gücündeki ürünler tercih edilebilir. Sanayi tip süpürge fiyatları, bu özellikler ile değişiklik gösterir.

Çok daha yüksek vakum gücü ihtiyacında, asenkron motorlu süpürgelerimize (trifaze süpürgeler ) göz atmanızı rica ederiz.

Endüstriyel ıslak-kuru süpürgelerde her motor birbirinden bağımsızdır. Sanayi tip süpürge motorları, ihtiyaç duyulduğunda kolayca değiştirilecek bir yapıya sahiptir.

Bu ürünlerde toz torbası kullanılmaz. Makinede tozun kazana dolmasını sağlayan toz bezi vardır. Kuru süpürme işlemi yapılacağı zaman, sanayi tip süpürge toz bezi makineye takılı olmalıdır.

Kuru vakum yaparken bez filtresi sayesinde süpürülen materyallerin motora zarar vermesi engellenir. Eğer çok ince toz var ise kağıt torba kullanılması gerekebilir (Örneğin un tozu gibi).

Sanayi tipi süpürge makinesi ile su çekileceği zaman, makine içindeki toz bezinin çıkarılması gerekmektedir.

Sanayi tip süpürge aparatlarında her türlü zemine uygun seçenekler mevcuttur.

Sert zemin aparatı, kenar köşe aparatı, halıdan toz çekme aparatı ve zeminden su çekme aparatı makine ile birlikte verilmektedir.

Fabrikamız, sanayi tip süpürge yedek parçalarına 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermektedir.

İhtiyacınız olan endüstriyel süpürgeler için ürünlerimizi inceleyiniz…