Cami
Süpürgeleri

İşçilik ve sarf giderlerinizi büyük oranda düşürecek son teknoloji halı yıkama makineleri

İşçilik ve sarf giderlerinizi büyük oranda düşürecek son teknoloji halı yıkama makineleri

Geniş Alan Halı Süpürgeleri - Cami Süpürgeleri

Endüstriyel temizlik makineleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Günümüz de teknolojilerin gelişmesi ile birlikte her geçen gün farklı sanayi tip süpürge ürünleri ile karşılaşmaktayız. Kimi zamanda, belirli yerlere ve alanlara özel süpürgeler de üretilmektedir.

Geniş alan halı süpürgesi ya da cami süpürgeleri olarak üretilen makinemiz, kalın halılar ile kaplanmış yerlerdeki halıların etkili ve verimli bir şekilde temizlenmesi için tasarlanmıştır. Bu ürünler halı ile kaplı camiler, mescitler, toplantı salonları, oteller v.b yerlerde kullanılmaktadır.

Halı ile kaplı alanlar, düzenli ve kaliteli temizlenmedikçe içinde daha çok bakteri barındırarak halk sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu alanlarda derinlemesine temizlik yapabilecek makinelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Cami süpürgemizde bulunan dövücülü fırça, kalın halılara derinlemesine nüfuz ederek tozu kiri rulo fırçası ile alacak ve güçlü vakumu ile temizleyecektir. Cami süpürgeleri aynı zamanda hav alma makinaları olup, kullanıldığı cami halılarında ve geniş alan halılarda da tozu tamamen makina içine hapsedecektir. Halıdöver fırçası sayesinde halılardaki havları temizleyerek halı yüzeyinde tüylenmeyi de önleyecektir.

Cami süpürgesindeki dövücülü fırça çalıştığında kullanıcı makineye sadece yön verecektir. Fırçanın dönme ve ilerleme gücü ile cami süpürgemiz zaten hareket edecektir. Aynı zamanda, halı kıllarının uzunluğuna göre fırça ayarı yapılır. Makinelerimizin ortalama ağırlıkları 49-50 kg’dır. Bu ağırlık ile fırçaya uygulanan baskı hem makinenin yönünü sabitler hem de derinlemesine temizlik yapılmasına etki eder.

Cami süpürgemizin önündeki uzun fırça sayesinde, alanlar daha kısa sürede temizlenerek işçilik süreside kısaltılır, işçilik ve zamandan tasarruf edilmiş olur.

Makinelerimizin fırçasının giremeyeceği alanlar için ise ek aksesuarlarımız mevcuttur. Bu aksesuar ile ilgili alanlarda da temizleme işlemi yapılabilmektedir. Mesela merdiven, pencere kenarları, minber gibi.

Cami süpürgesinde ki toz bezi kullan at kağıt torba değildir.  Sık dokunmuş kumaştan yapılmıştır ve  fermuarlı sistemi sayesinde de yıllarca kullanılabilmektedir. Bu da ek toz bezi maliyetini ortadan kaldırır. Toz bezi kapasitesi de, piyasada ki diğer makinelere göre daha büyüktür.

Cami süpürgeleri, düzenli olarak kullanıldığında, insanları olumsuz etkileyen toz ve kirler de ortadan kalkacaktır ve kullanın halılar da korunacaktır.

Cami süpürgeleri, hav alma özelliği ile, halı yıkama firmaları tarafından da kullanılmaktadır. Halı yıkamacılar, halı temizleme aşamasının son basamağında, bu makine ile halı havlarını alarak ürünü müşterilerine teslim etmektedirler.

Cami süpürgeleri hakkında daha detaylı bilgi için ilgili ürünleri inceleyebilirsiniz…