ETS Makine

ETS, %100 yerli sermayeyle üretilen Endüstriyel Tip Temizlik Makinalarının ulusal ve uluslararası alanlarda pazarlama faaliyetleri hizmetlerini yürütmektedir.

Firmamız, hedef pazardaki müşterilerin temizlik sistemleriyle ilgili sorunlarına son teknoloji ile birlikte hızlı-kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinerek, ihtiyaç olunan endüstriyel temizlik makinalarının tespiti için yardımcı olmaktadır.

Artan endüstriyel yaşam şartlarından dolayı, küresel kirlenme giderek artmaktadır. İnsan ve çevre odaklı, endüstriyel, sağlığı ve çalışma şartlarını olumlu yönde etkileyen, temizlik makinalarına olan ihtiyaç da aynı paralel de artış göstermektedir.

Bu nedenle, çeşitli büyüklükteki alanları yoğun ve zor kirlerden hızlı ve ekonomik olarak arındırmak amacıyla, geniş bir endüstriyel temizlik makinesi ürün hattını pazara sunmaktayız. Aynı zamanda, müşteri isteğine göre özel üretim imkanı hizmetimiz de vardır.

Temiz bir çevre için, her ihtiyaca yönelik, uygun çözümlerde, tedarikçiniz olmak için hazırız…

Vizyonumuz

Global Dünya’da en önemli öğenin insan ve çevre olduğu bilinci ile Endüstriyel Temizlik Makineleri sektöründe ulusal ve uluslararası alanlarda rekabetçi, inovasyon odaklılığımız ile birlikte sürekli gelişen ve yeniliklerin takipçisi, müşteri odaklı çözümler sunan, lider satış/pazarlama firması olmak.

Misyonumuz

İş süreçlerimizin tüm aşamalarını, üst düzey bir disiplin, sistemli ve sürekli gelişmeyi esas alan, aynı zamanda özveri ve yüksek ahlak anlayışı içeren yoğun bir çalışma ile yaparız.

Çalışanlarımızı geliştiren, onları sahiplenen, aynı anlayışla tedarikçilerimizle de yakın işbirliği kuran, müşterilerimizi kaliteli hizmet ilkelerimiz ile etkileyen, daha sonrada Türkiye’ye ve tüm dünyaya katkı sağlayacak adımları atmayı sorumluluklarımızın önemli bir parçası olarak görürüz.

Endüstriyel Temizlik Makineleri grubunda, Türkiye’mizde üretilen ürünlerimizi, ulusal ve uluslararası alanlarda sunmaya çalışırken tüm uygulamalarımızın bu ilkelerle uyumlu olması en büyük gayretimizdir.

Değerlerimiz

  • Güvenilir
  • Müşteri odaklı
  • Kaliteli süreç yöneten
  • Çalışanlarını sürekli geliştiren
  • Yenilikçi anlayışa sahip
  • Çevreye ve topluma duyarlı
  • Sürdürülebilirlik ilkesini destekleyen
  • Bireye saygılı
  • Adil yaklaşım anlayışı