fbpx

Günümüzde temizlik sektöründe ofis temizliği ayrı bir önem taşımaktadır. Çalışanların hayatlarının büyük bir kısmını geçirdiği bu mekanlarda temiz, ferah ve hijyenik ortamlar performansa olumlu etmektedir. Artan bulaşıcı hastalıklar, çalışma ortamlarının iyileştirilmesini de mecbur kılmaktadır. Hijyenik ve sağlıklı koşulların oluşturulması ve devam ettirilmesi çalışan personelin sağlığını ve verimliliğini artırmaya yöneliktir. Aynı zamanda ortaya çıkan işinde kaliteli olması açısından önemlidir. Bunlarla ilgili olarak doğru ürünleri kullanmak da gereklidir.

Bizler ETS Makine olarak, temizlik firmalarına veyahut kendi bünyesinde temizlik yapan şirketlere kolaylık sağlayacak, işletmelerin özelliğine göre aşağıdaki gibi çeşitli endüstriyel temizlik makineleri önermekteyiz.

Islak Kuru Süpürgeler

Her türlü toz ve kire uygun vakum makinelerimiz, endüstriyel temizlikte en önemli yardımcınız. Sanayi tip süpürgeler, her ölçekteki ve yapıdaki işletmelerde kullanılabilecek özelliktedirler.

Yerinde Halı Koltuk Yıkama Makinaları

Tekstil yüzeylerin, halıların temizliğinde kullanılan, profesyonel yerinde halı ve koltuk yıkama makineleri. Halı ve koltukların hijyenin sağlanmasında etkilidirler. Koltuk, halı, sandalye v.b. tekstil yüzeylerde koltuk yıkama makineleri ile temizlik sağlanır. Bütün tekstil yüzeylerde etkili temizlik ile tüm kir ve lekeler yok edilir. Soğu sulu koltuk yıkama makinesi, sıcak sulu koltuk yıkama makineleri ve buharlı koltuk yıkama makineleri bu grubun ürünleridir.

Zemin Yıkama Makinaları

Sert zeminlerin yıkanması yada cila ve bakımı, aynı zamanda yerinde halı yıkama işlerinde de kullanılan zemin ve halı yıkama makinesidir.. Bu ürün ile sadece yıkama işlemi yapılabilmektedir.

Sert Zemin Temizleme Makinaları

Geniş koridorların temizliğinde tozsuz ortamlar sağlayan etkili zemin temizleme makineleridir.
Ürünlerimiz, kullanıldığı alanlarda tozsuzlaştırmaya yönelik, hijyenik ortamlar oluşturan, endüstriyel sert zemin yıkama ve vakumlama makineleridir. Firmaların kullanılacak alanlarına göre farklı özelliklerde zemin temizleme makinelerimiz bulunmaktadır.

Temizlik firmaları ve temizlik personellerinin iş yükünü hafifleten, kaliteli iş ortamları sunulmasında yardımcı olan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı